O mnie

   100_3588   Nazywam się Krzysztof Durnaś - od 6 lat kieruję Szkołą Podstawową nr 35 w Łodzi. Moja praca jest moją pasją. Podobno, gdy się robi to, co się lubi - wówczas wykonuje się to najlepiej. Od 17 lat lat pracuję w szkole. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Ukończyłem Uniwersytet Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i studia podyplomowe na kierunkach: wychowanie fizyczne i zdrowotne, zarządzanie oświatą, lider oświaty. Aktualnie studiuję podyplomowo informatykę z elementami e-learningu.

Innym zajęciem, które lubię wykonywać jest praca z dorosłymi. Stale współpracuję z: Centrum Rozwoju i Edukacji dr B. Owczarskiej  oraz Uniwersytetem Łódzkim prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych. Jestem autorem modułów szkoleniowych dla Centrum Kształcenia Liderów i Wychowawców im P. Arrupe w Gdyni oraz kursów e-learningowych dla Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie. Miałem okazję pracować z nauczycielami w kilkudziesięciu szkołach w całej Polsce, na Białorusi, Ukrainie i na Krymie. Prowadzę szkolenia rad pedagogicznych w programach, grantach i projektach. Od kilku lat systematycznie publikuję teksty i artykuły w czasopismach z zakresu zarządzania i pedagogiki.

Jedno przemyślenie nt. „O mnie

  1. Pan Dyrektor studiuje informatykę i trzeba podkreślić, że jest bardzo dobrym, symiennym studentem. Panie Dyrektorze – bardzo się cieszę, że mieliśmy okazję się poznać. Pozdrawiam
    Wykładowca AHE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *